whatsapp
  • 0 (532) 456-4507
  • 0 (542) 795-4486
İletişim Bilgilerimiz

Üretim ve uygulama ihtiyaçlarınızda bireysel veya kurumsal talep iletebilirsiniz, ister 1 adet ister 100 adet tüm siparişleriniz ile özenle ilgilenilmektedir. Her bireyin referans potansiyeli olduğunun bilincinde olan firma'mıza yurt içi ve yurt dışı ulaşabilirsiniz.

MERKEZ : İ.O.S.B. Atatürk Oto San. Sit. 18 Sk. No: 500 
Başakşehir / İSTANBUL
Mobil: 0542 795 44 86
Mail: bilgi@kompol.net

ŞUBE : Güzelyurt Mah. Eski lara Cad. No: 108 
Aksu / ANTALYA
Mobil: 0532 456 45 07
Mail: bilgi@kompol.net

HİZMETLERİMİZ

Her türlü fiberglass meteryalinin işlemesi ve imalatları
Yapı grubu kubbe ve dekorasyon ürünleri yapımı
Endüstriel ctp polyester kaplama ve izolasyon
Ctp / grp boru montaj ve tamir hizmeti
Polyester model ve kalıp imalatları
Peysaja yönelik saksı ve bitkilik üretimleri

HAKKIMIZDA

Firma'mız Bir çok sektör için yapı ve endüstri'nin her kolunda üretimler geliştirmekte ve müşterileri ile birlikte çalışıp onların ihtiyaçlarına farklı çözümler sunarak kompozit sektöründe öncülük hedeflidir. Müşteri tercihlerine göre geliştirdiği ürünleri ile kompozit sektöründe sürekli büyüyen ve gelişimini sürdüren bir firma'dır. Firma'mız müşterilerinin kompozit ürünleri Ctp Polyester Fiberglass hakkında sorularına ve sorunlarına özel projeler üretmek süretiyle onlardan gelen her türlü talebi karşılayabilmektedir.

Camelyaf Takviyeli Polyester esaslı ürünlerin imalatı sektöründe uzun yılları aşkın tecrübeye sahip Profeyonellerden oluşan ekip yönetiminde faaliyet gösteren Proje ve imalatı bünyesinde birleştirmiş ve bunun sürekliliğini sağlamış bir kuruluş olarak Tasarım & Proje Çalışmalarımızı; Ahşap, metal kompozit malzemeler ile gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerimizi istanbul / antalya atölyelerimizde CNC gibi modern ekipmanlar ile sürdürmekteyiz. Sektörde firma'mıza önemli bir rekabet avantajı sağlayan bu özelliğimiz ile geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve deneyimli kadromuz ile malzemelerdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Tasarım / Üretim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gerek tasarım gerek üretim kadrolarımız her biri kendi alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır. 

Firma'mızı daha iyi anlamak için bu güne değin yapmış olduğu başarılı çalışmalarını Web sitesinden örnek uygulamalarını inceleyerek tanık olabilirsiniz. Firma'mızın ulaştığı bu başarının altında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yine bu bilinç ile özellikle Kompozit - Poliester Reçine, Polyester Dökümler, Fiberglass İmalat, Karbon İmalat, Fiberglass Tasarım, Modelleme ve Ctp Polyester Kaplama izolasyonları hakkında bilgi paylaşma politikasını şeffaf bir şekilde müşterilerine aksettirmesidir. Sadece üretimle sınırlı bulunmayan, fikir üreten ekibimizle çalışmak istermisiniz ?